FAQ

Zasíláte obrazy poštou, nebo kurýrní službou? Upřednostňuji osobní předání u mě v ateliéru v Březové – Oleško, nebo na jiném, předem domluveném místě. Důvodem jsou špatné zkušenosti s přepravou a také vysoké náklady. V případě, že je pro Vás cesta do ateliéru a tedy i osobní vyzvednutí nereálné, napište mi, nebo zavolejte. Věřím, že najdeme možnost jak k Vám obraz co nejbezpečněji doručit.

Je možné vrátit, nebo vyměnit produkt za jiný? V případě, že si koupi obrazu/ reprodukce rozmyslíte, kontaktujte mě prosím e-mailem, nebo telefonicky ještě před expedicí zásilky (agata@ateliervborku.cz, +420721069363).

Malujete i na zakázku? Ano, můžeme se domluvit i na zakázkové tvorbě. Jakmile si objednávku potvrdíme, počítejte se zálohovou platbou ve výši 30% celkové ceny obrazu. Doba dodání následně činí 4 – 8 týdnů, v závislosti od pracovního vytížení a náročnosti zadání.

Co když obraz namalovaný na zakázku nesplní moje představy? Během procesu tvorby obrazu Vám minimálně 2x zašlu fotku, abychom si potvrdili, zda se obraz blíží Vašim představám. Věřím, že tak společně maximalizujeme šanci, že zakázka splní Vaše očekávání.

Jakou techniku malby využíváte? Maluji olejovými, nebo akrylovými barvami na bavlněné plátno. Součástí většiny obrazů je i plátkové zlato, nebo kovové fólie. Rozdíl mezi malbou olejem a akrylem popisuji zde: Akryl, či Olej? To je oč tu běží …

Malujete portréty podle fotek? Malování portrétu podle fotek není mojí doménou. Avšak ráda Vám doporučím umělce, kteří portrétování skutečně umí 😉

Můžu si objednat stejný obraz, který jste už jednou namalovala? Je pro mně prioritou, aby každý zákazník vlastnil jediný originál. Proto žádný obraz nemaluji víckrát. V případě, že máte zájem o obraz, který už svého majitele má, podívejte se do prodejní galerie, kde nabízím menší reprodukce, nebo mi napište a zkusíme společně najít cestu k Vašemu vysněnému originálu, který bych Vám mohla namalovat.

Nabízíte dárkové poukazy? Ano. Pokud víte o někom, komu by obraz z Ateliéru V Borku udělal radost, můžete ho obdarovat dárkovým poukazem, který Vám po předchozí domluvě ráda vystavím na míru a zašlu e-mailem, nebo Vámi zvolenou adresu. Platnost poukazu je 6 měsíců od data vystavení a vztahuje se na obrazy a reprodukce z prodejní galerie, nebo zakázkovou malbu.

Je možné vidět obraz před jeho koupí naživo? Ráda se s Vámi domluvím na návštěve mého ateliéru, abyste si obrazy prohlédli.